21.06.2018 - RELACJA

W miniony weekend podczas III Międzynarodowych Targów EkoFlota, gdzie swoje stoisko wystawiła „Kobieta za kółkiem elektryka”, kampania miała możliwość zaprezentować się szerszemu gronu odbiorców – nie tylko wystawców, ale również osób odwiedzających. W działaniach promocyjnych wspierali nas nasi partnerzy z T&T Proenergy, który prócz tego, że z dużym zaangażowaniem opowiadali o kampanii odwiedzającym EkoFlotę, to również udostępnili im do oglądania Teslę.

Podczas Targów nasz zespół na czele z Panią Prezes Sylwią Koch-Kopyszko miał okazje wziąć udział w Konferencji E-mobility „Elektromobilność, Energia Odnawialna, Zrównoważony Transport” , której współorganizatorem był patron honorowy naszej kampanii – Polskie Stowarzyszenie Paliw Alternatywnych.

Wydarzenie było także wspaniałą okazją, aby zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami w dziedzinie elektromobilności. Wystawcy zaprezentowali szereg nowoczesnych modeli aut, skuterów, rowerów elektrycznych oraz innych zeroemisyjnych pojazdów, jak również ładowarek. Swoje osiągnięcia pokazali studenci polskich uczelni. Wszystkie zaprezentowane rozwiązania napawały optymizmem, pokazując jednocześnie w jakim kierunku zmierza elektryfikacja polskich miast.

Miłym zaskoczeniem była ogromna ilość odwiedzających stoisko „Kobiety za kółkiem elektryka”. Mnóstwo ludzi dopytywało o cele kampanii, w jaki sposób jest realizowana, dlaczego do testów wybraliśmy właśnie kobiety. Wszyscy chwalili pomysł mówiąc, że jest to niezwykle ważna inicjatywa, bardzo potrzebna polskiemu społeczeństwu, które na temat elektromobilność wciąż jeszcze mało wie. Wielu wystawców wyraziło chęć zaangażowania się w naszą akcję. Dzięki takiemu odbiorowi kampanii widzimy, że nasz trud i zaangażowanie ma sens, a sama idea dociera do coraz szerszego grona odbiorców.

napisz do nas

info@kobietazakolkiemelektryka.pl
tel.: +48 732 996 540, +48 795 541 222

Organizator kampanii

Polskie Stowarzyszenie Elektromobilności
ul. Jana III Sobieskiego 102A lok. U7
00-764 Warszawa

www.psem.pl