16.12.2018 - RELACJA

13 grudnia 2018 nasza ekipa PSEM zrobiła 400 km elektrycznym Nissanem Leafem w ramach kolejnej wyprawy pod szyldem "Kobieta za kółkiem elektryka”.

Nasza wyprawa do Kielc na spotkanie z kobietami, które chciały dowiedzieć się na temat samochodów elektrycznych zaczęła się od ładowania auta. Dzięki dostępności do szybkiej ładowarki w Warszawie udało się naładować baterię w ciągu 50 minut. Na jednym ładowaniu dotarliśmy do celu. W Kielcach przywitało nas liczne grono kilkudziesięciu kobiet, na czele z Panią Radną Agatą Wojdą. Uczestniczki były żywo zainteresowane prezentacjami na temat zmian w motoryzacji, które dla nich przygotowaliśmy. Kobiety skorzystały również z możliwości jazd testowych. Dzięki wsparciu lokalnych partnerów mogliśmy zaproponować Paniom kilka różnych samochodów. Do dyspozycji były elektryczne auta: Nissan Leaf, Tesla, BMW i3 oraz Fiat 500. Spotkanie z Kielczankami było wyjątkowe i pełne dobrej energii. Naładowani tą energią, z której chyba także korzystał nasz elektryczny pojazd, wróciliśmy do Warszawa pełni przekonania, że idea ekopojazdów to wartość, którą jest ważna dla coraz większych grup osób w różnych rejonach Polski.

Dziękujemy naszym partnerom Urząd Miasta Kielce, Kielecki Park Technologiczny, Energetyczne Centrum Nauki oraz firmie Mieszkanie z Pomysłem za pomoc w zorganizowaniu wydarzenia i szerzenie idei elektromobilności. Dziękujemy wszystkim Kielczankom, które wzięły udział w kampanii!

Zapraszamy do relacji z wydarzenia!

napisz do nas

info@kobietazakolkiemelektryka.pl
tel.: +48 732 996 540, +48 795 541 222

Organizator kampanii

Polskie Stowarzyszenie Elektromobilności
ul. Jana III Sobieskiego 102A lok. U7
00-764 Warszawa

www.psem.pl