20.11.2018 - RELACJA

16 listopada w ramach kampanii „Kobieta za kółkiem elektryka” odwiedziliśmy Poznań. W stolicy Wielkopolski razem z naszymi partnerami – Duda Cars oraz Automoc Polska, zrealizowaliśmy jazdy testowe elektrycznymi Smartami.

W testach wzięła udział grupa kobiet z Poznania, które, na co dzień są aktywne zawodowo i dojeżdżają do pracy samochodami. Znajomość specyfiki miasta dała możliwość uczestniczącym w testach paniom sprawdzenie w warunkach rzeczywistych, jakości jazdy elektrykami. Panie, które, na co dzień jeżdżą po Poznaniu tradycyjnymi samochodami spalinowymi wskazywały na atuty aut elektrycznych. Bezgłośność i lekkość prowadzenia to cechy, na które przede wszystkim zwracały uwagę.

Elektryczne Smarty świetnie sprawdziły się na tłocznych ulicach stolicy Wielkopolski. Uczestniczki warsztatów były także doskonałymi przewodniczkami dla naszej warszawskiej ekipy. Dla nas możliwość sprawdzenia się w warunkach drogowych innego niż stolica dużego miasta to również była sama przyjemność.

Warto podkreślić, że elektromobilność w Poznaniu to rynek bardzo rozwojowy. Salon Duda Cars, w którym gościliśmy ma nawet dedykowaną grupę sprzedawców samochodów elektrycznych.

napisz do nas

info@kobietazakolkiemelektryka.pl
tel.: +48 732 996 540, +48 795 541 222

Organizator kampanii

Polskie Stowarzyszenie Elektromobilności
ul. Jana III Sobieskiego 102A lok. U7
00-764 Warszawa

www.psem.pl