28.08.2018 - RELACJA

Po wakacjach zespół „Kobiety za kółkiem elektryka” znów wyruszył w trasę, aby promować ideę zastępowania spalinowych samochodów jeżdżących po polskich drogach zeroemisyjnymi środkami transportu.

Razem z trójmiejskim portalem motoryzacyjnym Moto3m.pl, Forum Gdańsk i D1 Tesla, Polskie Stowarzyszenie Elektromobilności zorganizowało spotkanie, podczas którego wszyscy zainteresowani mogli poznać bliżej samochody zeroemisyjne.

Na spotkaniu można było zobaczyć między innymi różne modele tesli, smarty, BMWi3 oraz nissana leaf, którym na co dzień poruszają się strażnicy miejscy z Gdańska.

Frekwencja na spotkaniu dopisała. Pojawiło się bardzo dużo rodzin z dziećmi, dla których elektryczne samochody były nie lada gratką. Dodatkową radość sprawiały balony z hasłem „Popieram elektromobilność” rozdawane przez nasz zespół.

Wszyscy z zainteresowaniem oglądali samochody z zewnątrz i od środka, przekonując się tym samym, że wizualnie nie różnią się prawie niczym od dobrze znanych samochodów spalinowych. Komfort jest ten sam, a może nawet i większy – nie trzeba myśleć o zmianie biegów, a sam pojazd cicho sunie po drodze.

Widać, że w Polsce rośnie grono ludzi przyjaźnie nastawionych do zmian jakie już mocno zakorzeniły się na ulicach Europy Zachodniej. Większość Polaków już zdało sobie sprawę, że nie jest to chwilowa moda, a ogólnoświatowy trend, od którego nie ma już odwrotu.

napisz do nas

info@kobietazakolkiemelektryka.pl
tel.: +48 732 996 540, +48 795 541 222

Organizator kampanii

Polskie Stowarzyszenie Elektromobilności
ul. Jana III Sobieskiego 102A lok. U7
00-764 Warszawa

www.psem.pl