27.08.2018 - RELACJA

W miniony piątek kampania „Kobieta za kółkiem elektryka” odwiedziła Wrocław. W tym pięknym mieści razem z naszymi partnerami – Duda Cars, Power oraz Lukstreet.pl, zorganizowaliśmy testy elektrycznymi Smartami.

Tradycyjnie do udziału w teście zaprosiliśmy kilka Pań, jak również zainteresowane kobiety mogły zgłosić swój udział w wydarzeniu. Dzięki temu za kierownicą smartów zasiadły Panie w różnym przedziale wiekowym i reprezentujące różna zawody. Takie rozwiązanie świetnie wpisuje się w cel naszej kampanii, która ma za zadanie docierać z ideą elektromobilności do jak najszerszego grona polskiego społeczeństwa.

Wydarzenie trwało trzy godziny. Razem z naszymi partnerami odpowiadaliśmy na wszystkie pytania związane z zeroemisyjnym transportem. A było ich naprawdę wiele. Dzięki takim spotkaniom widzimy ile jeszcze nasza organizacja ma do zrobienia, aby zwiększyć świadomość Polaków w tym zakresie.

Panie biorące udział w teście były bardzo podekscytowane możliwością spróbowania jazdy samochodami elektrycznymi, który trochę różnią się od znanych wszystkim aut spalinowych. Same przekonawszy się do zalet takiego transportu zaczęły namawiać odwiedzających salon Panów, aby również spróbowali jazdy elektrycznymi smartami. Udało im się nawet przekonać kilku z nich, aby udali się na jazdę testową.

Taka postawa nam się bardzo podoba! Widać, ze jeżeli wszyscy będziemy mieli możliwość lepiej poznać samochody zeroemisyjne i obalić wiele mitów krążących na ich temat to grono ludzi przyjaznych elektromobilności na pewno szybko się powiększy.

napisz do nas

info@kobietazakolkiemelektryka.pl
tel.: +48 732 996 540, +48 795 541 222

Organizator kampanii

Polskie Stowarzyszenie Elektromobilności
ul. Jana III Sobieskiego 102A lok. U7
00-764 Warszawa

www.psem.pl