26.09.2018 - RELACJA

22.09.2018 r. „Kobieta za kółkiem elektryka” zawitała do Tych...

22.09.2018 r. „Kobieta za kółkiem elektryka” zawitała do Tych, gdzie podczas Festiwalu Mobilności „RoweLove” , który odbył się w ramach Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu mieliśmy okazję wraz z naszymi partnerami promować ideę transportu niskoemisyjnego.

Odwiedzający festiwal mieli okazję przejechać się elektrycznymi skuterami marki Askoll, zapoznać się z nowym modelem od KIA w wersji plug-in, jak również dowiedzieć się o co chodzi w tej całej elektromobilności.

Dla dzieci czekały stoliczki z kolorowankami oraz upominki obrandowane hasłem „Popieram elektromobilność”.

Pomimo chłodniejszej aury na festiwalu pojawiło się bardzo wiele osób, które coraz odważniej i świadomiej podchodzą do nadchodzących zmian. Tym bardziej cieszymy się, że mogliśmy razem z miastem TYCHY uczestniczyć w tym wydarzeniu. Wielokrotnie powtarzano fakt, iż te rozwiązania są póki co za drogie i Państwo powinno wspierać finansowo zakup takich pojazdów, ale każdy z zachwytem zsiadał ze skuterów i zabierał ulotki. Wierzymy, że mieszkańcy Tych, gdzie po ulicach jeżdżą elektryczne trolejbusy bardzo szybko przestawią się na elektryki.

napisz do nas

info@kobietazakolkiemelektryka.pl
tel.: +48 732 996 540, +48 795 541 222

Organizator kampanii

Polskie Stowarzyszenie Elektromobilności
ul. Jana III Sobieskiego 102A lok. U7
00-764 Warszawa

www.psem.pl